Колектив Дарницької ТЕЦ ТОВ «Євро-Реконструкція» відзначили з нагоди професійного свята

З нагоди професійного свята –  Дня енергетика, керівник ТОВ “Євро-Реконструкція» Юрій Костянтинович Тараканов привітав колег зі святом, подякував колективу за високі результати роботи, добросовісну працю, професіоналізм та самовідданість.

«Енергетик – це звучить гордо! Наша основна цінність на сьогоднішній день – це професіонали, це люди, це наш колектив. Заслуга того, що у всіх будинках є електроенергія, є тепло та гаряча вода – це заслуга насамперед колективу. І незалежно від того, хто яку посаду обіймає, це відповідальність і заслуга одна й та сама, кожен працівник є надзвичайно важливим.
В День нашого спільного свята хочу всіх привітати! Нехай причетність до енергетики приносить завжди радість і задоволення. Нехай життя кожного з вас буде наповнене енергією світла та тепла, а у ваших родинах панує злагода і достаток!

Бажаю всім нам стабільної, безаварійної роботи, міцного здоров’я, невичерпної енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, оптимізму, успіхів і нових досягнень!»

Привітавши колектив, керівник вручив кращим працівникам станції Почесні грамоти, Грамоти та Подяки від ТОВ «Євро-Реконструкція» та місцевих органів влади.

Кращих з кращих працівників нагородили нагрудним знаком «Почесний працівник» ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ». Почесну відзнаку кращого працівника започаткували цього року як найбільш шановану нагороду від підприємства. Працівників, які отримали нагрудний знак, визначав безпосередньо колектив підприємства.  
Серед почесних нагород відзнакою людської пошани, іменним нагрудним знаком, нагороджено начальника електроцеху Василя Павловича Двойних, який працює на Дарницькій ТЕЦ вже більше півстоліття.

До привітань та вручення відзнак долучився голова профспілкового комітету підприємства – Андрій Миколайович Пузій.

Також привітати енергетиків з професійним святом завітали колеги, партнери та представники Дніпровської районної державної адміністрації.

Начальник управління житлово-комунального господарства Дніпровської районної державної адміністрації Надія Романівна Косар подякувала спеціалістам ТОВ «Євро-Реконструкція» за безперебійну роботу, за тепло та світло в оселях жителів району, побажали енергетикам міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, миру і благополуччя та вручила відзнаки.

Колектив ТОВ «Євро-Реконструкція» щиро дякує кожному за теплі слова та сердечні вітання!

Ми працюємо задля комфортного життя людей. Нехай у Ваших домівках завжди буде світло та тепло!