На ТОВ “Євро-Реконструкція” готують обладнання до роботи в новому опалювальному сезоні

На ТОВ «Євро-Реконструкція» триває підготовка обладнання до нового опалювального сезону 2022-2023 років.

В рамках затвердженої ремонтної програми та підготовки теплового господарства станції до роботи в новому опалювальному сезоні передбачено проведення комплексу ремонтних та налагоджувальних робіт на основному та допоміжному енергетичному обладнанні станції.

Спеціалістами будуть виконані поточні та капітальні ремонти електротехнічного, тепломехінічного та загальностанційного енергетичного обладнання.

Зокрема, планується поточний ремонт усіх енергетичних котлів та їх пилосистем, а також буде проведено ремонт пікових водогрійних котлів.

Нині триває капітальний ремонт турбіни №7. Проводиться етап розборки та дефектації, протягом якого визначається повний об’єм робіт. Попередньо заплановано ремонт її проточної частини та заміна лопаток 15, 16, 17 та 27 ступенів, діафрагм, соплового апарата.

Під час своєї роботи турбіна робить 3000 обертів за хвилину. Саме від її ефективної роботи залежить виробіток електричної енергії по заданому графіку та підігрів мережної води, для надання послуг з теплопостачання та гарячого водопостачання до домівок містян.

Проведений ремонт дозволить привести технічні характеристики турбіни до нормативних. Щоб турбіна у свій найвідповідальніший час – опалювальний сезон, працювала надійно та безперебійно.

Завдяки проведеній ремонтній кампанії продовжиться термін служби основного енергетичного обладнання, підвищиться надійність, ефективність та екологічність його роботи.

Як повідомлялося раніше, на зовнішніх та внутрішніх теплових мережах зони надання послуг ТОВ «Євро-Реконструкція» вже проведено гідравлічні випробування. Спеціалістами підприємства здійснено життєво необхідний обсяг ремонтних робіт на обладнанні внутрішніх тепломереж, без виконання яких включення мереж у роботу та стале проходження опалювального періоду було б неможливим.

Наразі після виконання планових гідравлічних випробувань оператором теплових мереж проводиться поетапне підключення та заповнення усіх теплових мереж. Під час підключення спеціалістами здійснюється додаткове обстеження мереж на рахунок наявності зауважень та недоліків, для їх оперативного усунення.

Цього року ремонтна кампанія триває в особливих умовах – військового стану. Тому, на виконання робіт впливає і необхідність дотримання працівниками комендантської години, і брак матеріалів для ремонту, і наявність труднощів придбання у військовий час комплектуючих частин. Однак, попри ризики воєнного стану, нестачу робочих рук, ми міцно тримали енергетичний фронт і нині продовжуємо працювати – щоденно готуємо обладнання, щоб взимку вам було тепло та затишно.

Нагадаємо, ТОВ «Євро-Реконструкція» забезпечує теплом та гарячою водою близько 300 тисяч споживачів Дніпровського та Дарницького районів.