На ТОВ “Євро-Реконструкція” розпочато підготовчі роботи з будівництва III-го сучасного електрофільтру на котлі ст.№8

На ТОВ “Євро-Реконструкція” розпочато підготовчі роботи з будівництва III-го сучасного електрофільтру на котлі ст.№8

На Дарницькій ТЕЦ ТОВ «Євро-Реконструкція» розпочато підготовчі роботи з реалізації ІІІ-го етапу проекту «Реконструкція системи газоочисних установок», що передбачає будівництво третього електрофільтру котлоагрегату ст. №8.
Вартість будівництва – 129,5 млн грн. 

Будівництву нового сучасного електрофільтру передує суттєвий комплекс робіт, що передбачає демонтаж застарілих інженерних споруд. Зокрема буде проведено демонтаж існуючого газоочисного обладнання у складі мокрих скруберів та труб Вентурі, демонтаж газоходів котлоагрегату ст. №8 та старих димососів.

Також, під час підготовчих робіт здійснюються заходи з перенесення інженерних мереж. Для того, щоб розпочати проведення робіт з будівництва електрофільтру, необхідно винести інженерні мережі опалення, водопостачання, мережі скидних вод із зони будівництва електрофільтру.

Після завершення підготовчих робіт буде розпочато безпосереднє будівництво електрофільтру. Завершити будівельні роботи електрофільтру котлоагрегату ст. №7 планується до кінця 2021 року.

______________________________________________________________________________________________________

Як повідомлялося раніше. На ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» триває програма комплексної реконструкції газоочисного обладнання котлів станції, яка передбачає будівництво чотирьох сучасних електрофільтрів, після  встановлення сіркоочистки та азотоочистки із доведенням концентрації викидів зазначених речовин до європейських норм.

Вже встановлено ДВА електрофільтри на котлоагрегатах ст.№6 та №7. Експлуатація таких електрофільтрів дає можливість зменшити викиди твердих частинок з кожного котлоагрегату у 80 разів та досягти концентрацію по викидам пилу на рівні 15-20 мг/м3, що відповідає європейським вимогам.

Завдяки експлуатації двох встановлених електрофільтрів викиди пилу від Дарницької ТЕЦ вдалося знизити на 40-50%.

Нещодавно голова Київської міської ради Віталій Кличко особисто перевірив результати роботи двох сучасних електрофільтрів.