Нагадуємо про необхідність сплачувати за спожиті послуги своєчасно та у повному обсязі!

Нагадуємо про необхідність сплачувати за спожиті послуги своєчасно та у повному обсязі!

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує про необхідність своєчасної сплати за отримані послуги. Сплачувати рахунки за комунальні послуги необхідно щомісяця до 20 числа включно. На сьогодні, ще не всі споживачі розрахувалися за спожиті послуги та накопичена значна сума заборгованості.

ТОВ «Євро-Реконструкція» бере на себе зобов’язання у визначені терміни завершити ремонтну кампанію та вчасно подати тепло, споживачі ж мають своєчасно та у повній мірі сплачувати за послуги та погасити існуючі борги.

Також нагадуємо, що разом із вартістю отриманих послуг споживачі можуть перераховувати запропоновані суми авансових коштів – рекомендований платіж. Таким чином знімаючи навантаження з сімейного бюджету взимку. Адже всі надходження, які отримує підприємство у вигляді рекомендованих авансових платежів зараховуються на їх особові рахунки, як передоплата за майбутні послуги. Рекомендований авансовий платіж є добровільним.

ТОВ «Євро-Реконструкція» вдячне всім споживачам, які вчасно розраховуються за надані послуги та не допускають утворення заборгованості!

Кожна Ваша вчасна й повна оплата за надані послуги, а також рекомендованих добровільних платежів – це гарантія безперебійного постачання гарячої води сьогодні та Ваш внесок у якісну підготовку та вчасний старт нового опалювального сезону!