Нагадуємо про необхідність своєчасної передачі показників квартирних лічильників тепла та гарячої води

Нагадуємо про необхідність своєчасної передачі показників квартирних лічильників тепла та гарячої води

Шановні cпоживачі!

Нагадуємо вам про необхідність своєчасної передачі показників квартирних засобів обліку до виконавця послуг.

Відповідно до умов пункту 7 Договору про надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення, показання квартирних засобів обліку щомісяця знімаються споживачами та надаються виконавцю.

Повідомляємо вас, що у разі відсутності у виконавця показань квартирних засобів обліку, нарахування плати за надані послуги здійснюється за показаннями будинкового засобу обліку, а у разі його відсутності (несправності) за нормативами споживання. (відповідно до вимог пункту 11 Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення).

З метою недопущення виникнення спірних питань щодо нарахування плати за надані послуги, просимо вас щомісячно з 10-го по останнє число місяця забезпечувати надання показань квартирних засобів обліку до виконавця послуг ТОВ «Євро-Реконструкція».

Передачу показань квартирних засобів обліку споживачі можуть здійснювати одним із зручних для них способів, скориставшись:

  • особистим кабінетом Споживача «Мій дім. Особистий кабінет», реєстрація в якому здійснюється за посиланням: https://md.tec4.kiev.ua/login;
  • мобільним додатком Тelegram Bot, набравши в мобільному додатку Тelegram текст: ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ.
  • за номерами стаціонарних телефонів: (044) 292-02-57 та (044) 292-02-13в робочі дні з 08.00 до 17.00 год, а також вихідні дні (субота, неділя) з 09.00 до 16.00 год;
  • за номерами мобільних телефонів: (050) 372-87-32 та (050) 372-87-33 в робочі дні з 08.00 до 17.00 год, а також за номером (050) 372-87-32 – у вихідні дні (субота, неділя) з 09.00 до 16.00 год.

Скриньки для передачі показань квартирних засобів обліку споживачами в паперовому вигляді розміщені біля входу до Центру обслуговування споживачів (вул. Павла Усенка, 3).

Власники бойлерів також щомісяця мають передавати показання лічильників, навіть якщо вони незмінні!

Нагадуємо, що показання приладів обліку приймаються щомісяця – з 10-го числа і до останнього дня місяця включно.

З повагою, адміністрація ТОВ «Євро-Реконструкція»