Нагадуємо про необхідність своєчасної передачі показників квартирних лічильників тепла та гарячої води

Нагадуємо про необхідність своєчасної передачі показників квартирних лічильників тепла та гарячої води

Шановні споживачі!

ТОВ «Євро-Реконструкція» нагадує, що для коректності нарахувань плати за тепло та гарячу воду необхідно щомісячно з 10-го числа і до останнього дня місяця включно передавати показники квартирних лічильників теплової енергії та гарячої води до ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

Передати показання лічильників швидко та зручно можна:

  • За допомогою особистого кабінету Споживача «Мій дім. Особистий кабінет» – кабінет оновлено, необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ!
  • В мобільному додатку Тelegram Bot – набравши в Тelegram текст: ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ – Інструкція з реєстрації!!!
  • За номерами телефонів: (044) 292-02-57 та (044) 292-02-13 – в робочі, а також вихідні дні (субота, неділя) з 09.00 год до 16.00 год.

Також показники квартирних засобів обліку можна надавати в паперовому вигляді у скриньку для показників, яка розміщена біля Центру обслуговування споживачів за адресою: вул. Павла Усенка, 3.

Важливо: власники бойлерів, які не користуються централізованим гарячим водопостачанням, також щомісяця мають передавати показання лічильників. Навіть якщо вони не відрізняються від попередніх.

Обирайте зручний для Вас спосіб та передавайте показники лічильників вчасно, для того, щоб отримати коректні нарахування за тепло та гарячу воду у наступній платіжці!