Національний план дій щодо економії газу не вплине на режим роботи ТОВ «Євро-Реконструкція»!

Національний план дій щодо економії газу не вплине на режим роботи ТОВ «Євро-Реконструкція»!

ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує (http://darn.kievcity.gov.ua/news/20030.html), що з п’ятниці, 2 березня, в Україні вступає в дію 5-денний національний план дій щодо економії газу.

Про це в ході години запитань до Уряду у Раді заявив міністр енергетики Ігор Насалик.

Як пояснив міністр, в зв’язку з похолоданням і зниженням тиску в газотранспортній системі України з боку Росії в країні виник дисбаланс щодо газу в розмірі близько 15-20 млн кубометрів. У зв’язку з цим кризовий штаб провів засідання, за підсумками якого був введений національний план дій.

“План дій передбачає: перше – переклад генеруючих компаній з газу на мазут, це дасть нам можливість економити близько 15-20 млн кубів газу на добу. Друге, ми сказали з сьогоднішнього дня повністю зупинити роботу дошкільних навчальних закладів, шкіл та вищих навчальних закладів терміном до 6 березня включно. І третє, ми звернулися в виробничі об’єкти, щоб вони переглянули план дій виробництва з умовою економії газових ресурсів “, – додав він.

В свою чергу, керівництво ТОВ «Євро-Реконструкція» повідомляє, що станція продовжує роботу в штатному режимі, витримуючи відповідний  температурний режим у відповідності до погодних умов, а споживачі зони теплопостачання Дарницької ТЕЦ – 4 як і раніше безперебійно отримуватимуть тепло та гарячу воду до своїх осель.