Понад 80% житлових будинків підключили до тепла

Понад 80% житлових будинків підключили до тепла

Станом на ранок 22 жовтня опалення увімкнули у понад 80% житлових будинків Дніпровського та Дарницького районів, зони теплопостачання ТОВ «Євро-Реконструкція».

Зокрема, на 97% забезпечені теплопастачанням будинки комунальної власності, інші 3% поки без тепла у зв’язку з відсутністю можливості підключення через пошкодження та відсутність безпосереднього доступу до ЦТП.

Заклади соціальної сфери та будинки в управлінні ЖЕО та ОСББ підключаються до опалення за індивідуальними заявками керівництва.

Серед будівель соціального призначення на сьогодні забезпечено подачу теплоносія до 100% дитячих садочків та 80% лікувальних закладів.

Також, відповідно до отриманих заявок опалення увімкнули у 100% шкіл Дніпровського району та 20% шкіл Дарницького району.

Нагадаємо, що увімкнення опалення в Києві розпочалося 16 жовтня. Розгортання системи теплопостачання проходить поступово згідно затвердженого графіку та отриманих заявок.

Спеціалісти ТОВ «Євро-Реконструкція» працюють у посиленому режимі задля комфорту наших споживачів, мешканців Дніпровського та Дарницького районів.