Представники ТОВ «Євро-Реконструкція» взяли участь у засідання постійної комісії Київської міської ради з питань ЖКГ та ПЕК

Представники ТОВ «Євро-Реконструкція» взяли участь у засідання постійної комісії Київської міської ради з питань ЖКГ та ПЕК

Сьогодні представники ТОВ «Євро-Реконструкція» взяли участь у засідання постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

Під час засідання, серед переліку питань, було розглянуто звернення депутата Київської міської ради стосовно якості надання ТОВ «Євро-Реконструкція» послуг гарячого водопостачання у житлових будинках Харківського масиву у Дарницькому районі м. Києва.

Директор департаменту енергозбуту ТОВ «Євро-Реконструкція» Олександр Тараненко надав присутнім членам комісії та запрошеним детальну вичерпну інформацію щодо підключення житлових будинків Харківського масиву у Дарницькому районі м. Києва до систем централізованого постачання гарячої води, технічного стану водопідігрівального обладнання, перерв в наданні послуг з централізованого постачання гарячої води внаслідок проведення аварійних та ремонтних робіт на теплових мережах оператором зовнішніх інженерних мереж КП «Київтеплоенерго», розмірів перерахунків вартості наданих послуг за період перерв або надання послуг не в повному обсязі з урахуванням вимог  «Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2010 № 151 та інше.

У ході обговорення було озвучено проблему зношеності зовнішніх інженерних мереж, що супроводжується їх частими пошкодженнями, необхідність проведення ряду робіт для забезпечення якісного та безперебійного теплопостачання та гарячого водопостачання до будинків.
Комісією було прийнято рішення – тримати на контролі дане питання та повернутися до нього на наступному засідання комісії, у разі такої необхідності.