Проведення гідравлічних випробувань подовжено!

Шановні споживачі!

ТОВ «Євро-Реконструкція» інформує про подовження терміну проведення гідравлічних випробувань теплових мереж до 10 червня 2022 року.

У зв’язку з потребою проведення життєво необхідного обсягу ремонтних робіт на обладнанні внутрішніх тепломереж підприємство вимушено йде на такий крок, продовжуючи нести збитки. Однак, без виконання даних робіт включення мереж у роботу та стале проходження опалювального періоду 2022-2023 років неможливе.

Термін виконання робіт подовжено у зв’язку з відсутністю технічної можливості проведення даних ремонтів під час гідравлічних випробувань зовнішніх теплових мереж, що проводилися КП «Київтеплоенерго», а також це пов’язано зі складнощами технологічного процесу усунення дефектів, виявлених під час проведення випробувань.

Гаряче водопостачання до будинків, що перебувають у зоні обслуговування ТОВ «Євро-Реконструкція» буде відновлено після завершення виконання  робіт.

Нагадаємо, що раніше, у зв’язку з виявленням численних пошкоджень на магістральних трубопроводах оператором зовнішніх інженерних мереж КП «Київтеплоенерго» було продовжено термін гідравлічних випробувань по зоні надання послуг ТОВ “Євро-Реконструкція” до 31.05.2022 року (включно).

Для своєчасного початку та безаварійного проходження наступного опалювального сезону підприємству необхідно провести ремонтні роботи, технічне обслуговування теплогенеруючого енергетичного обладнання та підготувати теплові мережі.

Перевірка і підготовка теплових мереж здійснюється традиційно щороку в міжопалювальний період, аби убезпечити містян від небажаних поривів на трубопроводах та забезпечити надійне постачання тепла і гарячої води до будинків в опалювальний сезон.

ТОВ «Євро-Реконструкція» звертається до споживачів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Сьогодні ми маємо зробити усе можливе, подбати про якісну підготовку своєчасний початок та безаварійне проходження наступного опалювального сезону.

Працюємо для Вас, працюємо завдяки Вам! З Україною в серці!