Судно з вугіллям для Дарницької ТЕЦ вже розвантажують в порту «Чорноморськ»!

Судно з вугіллям для Дарницької ТЕЦ вже розвантажують в порту «Чорноморськ»!

Не зважаючи на критичні заяви, які лунали у ЗМІ, щодо можливого зриву опалювального сезону для жителів лівого берегу через відсутність вугілля на ТЕЦ, ТОВ «Євро-Реконструкція» зробило все можливе для безперебійної роботи та забезпечення станції вугіллям. Підприємством законтрактовано два судна з вугіллям загальним тонажем 130 тис.тон.

Вже найближчим часом склади Дарницької ТЕЦ ТОВ «Євро-Реконструкція» почнуть наповнюватися високоякісним енергетичним вугіллям.

Увечері 19 лютого у порт «Чорноморськ» прибув багатотонний балкер «KEY KNIGHT», який доставив в Україну 74 тис.тон енергетичного вугілля.

Станом на 8 ранку 21 лютого з трюмів судна вже розвантажено 25 тис.тон високоякісного вугілля, на розвантаження очікує ще 49 тис.тон.

Після розвантаження паливо вагонами доправлять до складів Дарницької, Чернігівської та Сумської ТЕЦ.

Також українські порти очікують на судно з південно-африканським вугіллям. Після його розвантаження, 56 тис. тон вугілля з ПАР також буде доправлено на ТЕЦ.

Якісні характеристики закупленого енергетичного вугілля, такі як, невелика зольність та вміст сірки, висока якість та калорійність, сприяють екологічності та економічності роботи станції за рахунок відсутності необхідності спалювання великих об’ємів вугілля, та мінімальним викидам золи та золошлаків.

ТОВ «Євро-Реконструкція» і надалі інформуватиме своїх споживачів про забезпечення підприємства паливом.