ТОВ «Євро-Реконструкція» розпочинає теплопостачання до домівок споживачів!

ТОВ «Євро-Реконструкція» розпочинає теплопостачання до домівок споживачів!

Сьогодні, 23 жовтня 2021 року, ТОВ «Євро-Реконструкція» розпочато підключення житлових будинків споживачів, ввіреної зони обслуговування, до теплопостачання.

Звертаємо увагу, що підключення житлових будинків споживачів до тепла відбуватиметься поступово. Розгортання системи теплопостачання проходить згідно затвердженого графіку та отриманих заявок. Поступовий запуск тепла здійснюється з метою уникнення різкого збільшення теплового навантаження — температури теплоносія та тиску — на мережі та обладнання.

Нагадаємо, що тижнями раніше розпочався опалювальний сезон для об’єктів соціальної сфери, підключення до тепла проводилося за письмовими зверненнями керівників закладів до ТОВ «Євро-Реконструкція».
Станом на сьогодні теплоносій подано до всіх дитячих садочків, шкіл та лікувальних закладів Дніпровського та Дарницького районів, від яких підприємство отримало заявки на підключення.

В міжопалювальний період ТОВ «Євро-Реконструкція» проведено комплекс всіх необхідних заходів для забезпечення безперебійного теплопостачання до домівок споживачів протягом опалювального сезону 2021-2022 років.
Теплоелектроцентраль готова до роботи в умовах осінньо-зимових навантажень, а спеціалісти підприємства активно працюють задля комфорту наших споживачів, мешканців Дніпровського та Дарницького районів.
_______________________________________________________________________________
ДО УВАГИ споживачів, звертати увагу на стан теплових мереж всередині будинків і повідомляти про аварійні випадки вашим балансоутримувачам (Керуюча компанія, ОСББ, ін.), оскільки це необхідно для надання якісних та безперебійних послуг з теплопостачання та оперативної ліквідації наслідків поривів та інших аварійних ситуацій!