ТОВ «Євро-Реконструкція» забезпечило теплом усі житлові будинки споживачів

ТОВ «Євро-Реконструкція» забезпечило теплом усі житлові будинки споживачів

ТОВ «Євро-Реконструкція» забезпечило теплом усі будинки споживачів. Опалення увімкнули для 886 житлових будинків комунальної власності, Дніпровського та Дарницького районів, зони теплопостачання підприємства, що становить 100% підключення.

Також до тепла підключено всі будинки в управлінні ОСББ та ЖБК, а саме 103 будинки.

З опаленням і 137 відомчих будинків, що становить 95,1%. Ці будинки підключаються за індивідуальними заявками органів правлінь. Без відповідних звернень будинки підключити до тепла не можуть. Управителі будинків мають або подати відповідну заявку, або поінформувати мешканців будинку про дату старту опалення.

Як повідомлялося раніше, серед будівель соціального призначення, відповідно до отриманих заявок, подачу теплоносія забезепечено до всіх шкіл, дитячих садків та 95% лікувальних закладів Дніпровського та Дарницького районів.

Звертаємося до споживачів, у разі наявних відхилень параметрів якості наданих послуг від  нормативних, в окремих квартирах багатоквартирного будинку, просимо співвласників квартир невідкладно звертатись до управителів багатоквартирного будинку (Керуюча компанія, ОСББ, ЖБК ін.) для усунення порушень в роботі внутрішньобудинкових систем теплопостачання.

Нагадаємо, у рамках підготовки до опалювального періоду 2021-2022 років виробничий комплекс ТОВ “Євро-Реконструкція” успішно підготовлено до роботи в умовах осінньо-зимових навантажень. Спеціалістами виконано планові ремонти енергетичних, водогрійних та парових котлів. Проведено капітальний ремонт котлоагрегатів та турбоагрегатів з відновленням елементів обладнання. Разом з основним устаткуванням було виконано ремонт допоміжного обладнання котлів та турбін, ремонт засобів вимірювання, автоматики та захисту, інше.

Також проведено щорічні гідравлічні випробуванння теплових мереж, як станційних, так і зовнішніх, зони теплопостачання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», із подальшим усуненням виявлених зауважень.

Незважаючи на чималу заборгованість споживачів, ТОВ «Євро-Реконструкція» впевнено увійшло до нового опалювального сезону. Підприємством повністю забезпечено подачу теплоносія в систему, а житлові будинки наших споживачів підключені до опалення!

Дарницька ТЕЦ – 4 ТОВ «Євро-Реконструкція» забезпечує теплом та гарячою водою близько 300-т тисяч споживачів, мешканців Дніпровського та Дарницького районів міста Києва, а саме масиви: Харківський, Соцмісто, Лівобережний, ДВРЗ.