Ціна вугілля мінімально впливає на комунальний рахунок, – експерт.

Ціна вугілля мінімально впливає на комунальний рахунок, – експерт.

За умови зростання ціни на газ у 2 рази, комунальний рахунок зросте у 1,5 рази, при аналогічному зростанні ціни вугілля, ріст суми складе близько 2%.

Як повідомляє www.rbc.ua  на відміну від газу, ціна вугілля мінімально впливає на суму комунального рахунку українців. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook пише енергоексперт Юрій Корольчук, приводячи конкретні графіки та розрахунки.

З його слів, за умови зростання ціни на газ у 2 рази, комунальний рахунок зросте у 1,5 рази, при аналогічному зростанні ціни вугілля, ріст суми складе близько 2%.

“Ниже интересные данные о том, что на самом деле влияет на коммунальную платежку. А то все больше пугают углем, а на самом деле следовало бы пугать газом. Сразу скажу “мораль”: рост цены на газ в 2 раза – привело бы к росту счета коммунальных тарифов в 1,5 раза, а рост стоимости угля в 2 раза – привело бы к росту коммунального счета лишь на 2,2%. Расчет основывается на среднестатистической семье Киева из 3 человек, проживающих в 2-комнатной квартире”, – пише експерт.

Детальніше за посиланням: https://www.rbc.ua/rus/news/tsena-uglya-minimalno-vliyaet-kommunalnyy-1517567849.html