Увага! Важлива інформація щодо відновлення гарячого водопостачання!

ТОВ «Євро-Реконструкція» інформує, що з метою якісної підготовки теплових мереж до безперебійного теплопостачання в опалювальному періоді 2022-2023 років, у тому числі за рахунок зменшення втрат теплової енергії та витоків теплоносія, підключення теплових мереж оператора мереж КП «Київтеплоенерго» до споживачів ТОВ «Євро-Реконструкція» буде проводитися у декілька етапів.

Таке рішення було прийнято спільно з оператором теплових мереж під час проведення технічної наради щодо заповнення теплових мереж зони теплопостачання від ТОВ «Євро-Реконструкція», після виконання планових гідравлічних випробувань на гідравлічну міцність та щільність та усунення зауважень на тепломеханічному обладнанні.

Після виконання планових гідравлічних випробувань КП «Київтеплоенерго» проводиться поетапне підключення та заповнення усіх теплових мереж від теплового джерела ТОВ «Євро-Реконструкція». Під час підключення спеціалістами здійснюється додаткове обстеження мереж на рахунок наявності зауважень та недоліків, для їх оперативного усунення.

Гаряче водопостачання до будинків, що перебувають у зоні обслуговування ТОВ «Євро-Реконструкція» буде відновлено після завершення виконання всіх зазначених  робіт.

Орієнтовний термін завершення робіт з поетапного наповнення системи, перевірки її на наявність недоліків та проведення необхідних ремонтних робіт після перевірки – до 31 липня 2022 року.

На період відсутності послуги плата за гарячу воду нараховуватися не буде.

ТОВ «Євро-Реконструкція» звертається до споживачів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Сьогодні ми робимо усе можливе для стабільного проходження наступного опалювального сезону, якісне та безперебійне теплопостачання в домівки наших споживачів.