До уваги споживачів! Будинкові лічильники теплової енергії для проведення повірки, ремонту та відновлення у 2021 році (Перелік)

До уваги споживачів! Будинкові лічильники теплової енергії для проведення повірки, ремонту та відновлення у 2021 році (Перелік)

Шановні споживачі!

Відповідно до вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» вузли комерційного обліку, які перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту.

Згідно вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» обслуговування будинкових вузлів комерційного обліку теплової енергії здійснюється оператором зовнішніх інженерних мереж, яким по зоні надання послуг виконавцем послуг – ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» є КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».

Правилами технічної експлуатації теплових установок і мереж передбачено, що перед кожним опалювальним сезоном, виконавцем послуг здійснюється перевірка готовності вузла комерційного обліку теплової енергії до експлуатації, про що складається відповідний акт. У разі несправності, викрадення вузла комерційного обліку, або не проведення його періодичної метрологічної повірки, акт готовності вузла комерційного обліку до роботи в опалювальному періоді не видається.

Відповідно, вузол комерційного обліку теплової енергії знімається виконавцем послуг з абонентського обліку та визначення обсягів споживання теплової енергії мешканцями житлового будинку здійснюється  згідно  вимог діючих нормативно-правових актів.

Надаємо переліки будинкових вузлів комерційного обліку теплової енергії, які потребують проведення оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» періодичної метрологічної повірки, ремонту або відновлення до початку опалювального періоду 2021-2022 років.

Переліки ВОТЕ для проведення повірки, ремонту та відновлення у 2021 році

З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»