Вітаємо з Днем енергетика!

Дорогі колеги! Шановні партнери та ветерани енергетики!

Від імені колективу ТОВ «Євро-Реконструкція» та від себе особисто щиро вітаю всю енергетичну спільноту з професійним святом – Днем енергетика України!

Енергетика – це насамперед безпека країни і кожного з нас. Тому професія енергетика –завжди потрібна і важлива!

Щоденна безупинна праця енергетиків забезпечує роботу промисловості, транспорту, зв’язку, дарує комфортне життя, тепло та затишок у кожну оселю.

Цей рік особливий для всіх нас. Незважаючи на загострення кризових явищ, пандемії, завдяки спільним зусиллям, ми продовжуємо працювати, забезпечуючи теплом та світлом наших споживачів. Переконаний, що всі виклики, які сьогодні стоять перед енергетиками, стануть нашими подальшими спільними новими перемогами.

Зі святом, дорогі колеги! Бажаю стабільної, безаварійної роботи, міцного здоров’я, невичерпної енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, оптимізму, успіхів і нових досягнень!

Нехай причетність до енергетики приносить завжди радість і задоволення. Цікавої Вам та плідної роботи, сімейного благополуччя , великого людського щастя! Нехай життя кожного з вас буде наповнене енергією світла та тепла, а у ваших родинах панує злагода і достаток!

З найкращими побажаннями, 
Юрій Тараканов,
в.о. генерального директора ТОВ «Євро-Реконструкція»