Заборгованість споживачів станом на 1 липня 2021 року склала понад 500 мільйонів гривень

Заборгованість споживачів станом на 1 липня 2021 року склала понад 500 мільйонів гривень

Шановні споживачі!

Товариством з обмеженою відповідальністю «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (виконавцем послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води) було забезпечено надійне теплопостачання житлових будинків, бюджетних установ та юридичних споживачів Дніпровського та Дарницького районів м. Києва, відповідної зони обслуговування, протягом опалювального періоду 2020-2021 років.

Разом з тим, на сьогодні, внаслідок порушення окремими споживачами умов договірних відносин про постачання теплової енергії, надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, в частині несвоєчасної оплати вартості поставленої теплової енергії та наданих послуг, утворилася значна заборгованість, яка станом на 01.07.2021р. складає 556,8 млн. гривень.

Ситуація, яка склалася з наявною заборгованістю, ускладнює процес проведення повноцінної підготовки теплофікаційного обладнання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» до роботи в наступному опалювальному сезоні 2021-2022 років. Адже, для своєчасного початку та надійного, безперебійного проходження наступного опалювального періоду, підприємству необхідно провести повноцінну ремонтну кампанію, технічне обслуговування теплогенеруючого обладнання, здійснити закупівлю палива, а також провести модернізацію обладнання в рамках виконання інвестиційної програми 2021 року.

Адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» звертається до споживачів із проханням терміново погасити існуючу заборгованість за поставлену теплову енергію, надані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

З питань оплати існуючої заборгованості та укладання договорів реструктуризації боргу, споживачам, які мають заборгованість за поставлену теплову енергію та надані послуги, необхідно терміново звернутися до відділу по роботі з борговими зобов’язаннями правового управління департаменту енергозбуту ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (пров. Гната Хоткевича, 2, каб №2 ).

Звертаємо увагу споживачів, які мають заборгованість за поставлену теплову енергію та надані послуги, що у разі несплати суми боргу, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в установленому порядку буде змушене направити позови про примусове стягнення суми основного боргу та штрафних санкцій (інфляційної складової боргу, 3 % річних, пені та витрат судового збору) до суду та Державної виконавчої служби. що, в свою чергу, призведе до додаткового фінансового навантаження та незручностей у вигляді накладення арешту на банківські рахунки та карти, рухоме та нерухоме майно боржників, внесення боржників до Єдиного реєстру боржників України та накладення заборони на виїзд боржників за кордон.

Додатково наголошуємо, що споживачі, які мають заборгованість за надані комунальні послуги автоматично втрачають право на подальше отримання субсидій на оплату комунальних послуг та монетизованих пільг.

Своєчасне звернення до відділу по роботі з борговими зобов’язаннями правового управління департаменту енергозбуту ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» та вирішення питання реструктуризації  оплати заборгованості дозволить боржникам уникнути негативних наслідків та забезпечити право на отримання субсидії або монетизованої пільги.

В свою чергу, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» висловлює подяку сумлінним та дисциплінованим  споживачам, які здійснюють своєчасні розрахунки за отримані послуги!