Звертаємо увагу на необхідність термінової оплати існуючої заборгованості!

Звертаємо увагу на необхідність термінової оплати існуючої заборгованості!

Шановний споживач!!!

Якщо Ви несвоєчасно здійснювали оплату вартості наданих послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води і на даний час маєте заборгованість за надані послуги, з метою запобігання:

1) примусового стягнення в судовому порядку суми основного боргу та штрафних санкцій (інфляційної складової боргу, 3% річних, пені та витрат судового збору);

2) накладення арешту на банківські рахунки усіх зареєстрованих у квартирі мешканців (в тому числі на зарплатні та/або пенсійні картки для виплат), рухоме та нерухоме майно боржників, внесення  до Єдиного реєстру боржників України та заборони виїзду за кордон;

а також заощадження значних витрат власного часу для подальшого зняття накладених арештів (після проведення повної сплати суми основного боргу та штрафних санкцій), пропонуємо Вам в найкоротші терміни здійснити досудове врегулювання спору по оплаті наявного боргу:

  1. За наявності обгрунтованих заперечень щодо нарахувань вартості наданих послуг або здійснених оплат, Вам необхідно терміново звернутись до Центру обслуговування споживачів ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» для проведення звіряння суми облікованої заборгованості.

Адреса Центру обслуговування споживачів: м. Київ, вул. Павла Усенка, 3.

Графік прийому споживачів:

понеділок – четвер з 08.00 до 17.00 год,

п’ятниця з 08.00 до 15.00 год, (обідня перерва  з 12.00 до 12.45 год)

  • У разі оснащення квартири споживача лічильниками теплової енергії та/або гарячої гарячої води, які опломбовані та прийняті виконавцем послуг на абонентський облік, для проведення звіряння суми облікованої заборгованості необхідно надати фотофіксацію фактичних показань лічильників та копії свідоцтв про чинність їх періодичної метрологічної повірки.
  • У разі проведення оплати коштів за надані послуги, які не були обліковані та відображені у квитанціях, для проведення звіряння суми боргу необхідно надати копії платіжних документів про проведення оплати.
  • За наявності інших заперечень щодо нарахувань вартості отриманих послуг або здійснених оплат, необхідно надати відповідні підтверджуючі документи для звіряння суми заборгованості.
  1. У разі скрутного фінансового становища, Вам необхідно терміново укласти договір реструктуризації боргу у відділі по роботі з борговими зобов’язаннями правового управління Департаменту енергозбуту  (м. Київ, пров. Гната Хоткевича, 2).

Адреса Департаменту енергозбуту: м. Київ, пров. Гната Хоткевича, 2

Графік прийому споживачів:

понеділок – четвер з 08.00 до 17.00 год,

п’ятниця з 08.00 до 15.00 год, (обідня перерва  з 12.00 до 12.45 год)

Інформуємо, що оплату наявної заборгованості можна здійснити також дистанційно, скориставшись можливостями офіційного веб-сайту ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»: tec4.kiev.ua  в розділі «Для населення» – підрозділ «Оплата послуг», а також в Особистому кабінеті Споживача «Мій дім. Особистий кабінет».

З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»