20 липня – старт гідравлічних випробувань зони обслуговування ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”

20 липня – старт гідравлічних випробувань зони обслуговування ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”

Шановні споживачі!

Нагадуємо Вам, що в період з 20 липня по 03 серпня 2020р. оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» будуть проводитись гідравлічні випробування теплових мереж на міцність та щільність по зоні обслуговування ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”.

На термін проведення гідравлічних випробувань гаряче водопостачання для мешканців Дарницького та Дніпровського районів, зони теплопостачання ТОВ «Євро-Реконструкція» буде припинено.

Шановні споживачі, нагадуємо, про необхідність надійно відключити свої об’єкти від системи теплопостачання. При виявленні пошкоджень тепломереж (поява води на поверхні землі, виникнення провалів, тощо.) негайно повідомляти чергового диспетчера КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» за тел.: (044) 287-84-05, 1557 (зі стаціонарного телефону), (067)654-70-72 (з мобільного).

Проханням з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань. Такі заходи необхідні для забезпечення надійного та безперебійного теплопостачання протягом наступного опалювального сезону.