Аварія на магістральній тепловій мережі. Тимчасова відсутність ГВП

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Інформуємо Вас, що 27.09.2022 року на магістральній тепловій мережі №5, яка перебуває у господарському віддані оператора зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», сталася аварійна ситуація. Для забезпечення локалізації аварійної ситуації та усунення пошкоджень магістральна теплова мережа була відключена.

Внаслідок аварійного відключення магістральної теплової мережі, було тимчасово припинено гаряче водопостачання багатоквартирних будинків та інших споживачів Харківського масиву Дарницького району м. Києва та частково Дніпровського району м. Києва по зоні обслуговування виконавця послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

За інформацією наданою оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» усунення пошкоджень на магістральній тепловій мережі та відновлення гарячого водопостачання багатоквартирних будинків та інших споживачів буде здійснено 28.09.2022.

У разі дострокового завершення ремонтних робіт, відновлення послуг відбудеться раніше вказаного терміну. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Нагадаємо, що з адресами відключення та строками відновлення послуг з постачання гарячої води до споживачів Ви можете ознайомитися на сайті ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» у розділі “Ремонт теплових мереж: адреси відключення послуги теплопостачання та ГВП”: https://tec4.kiev.ua/remont.

Звертаємо увагу, що оновлення на сайті адрес багатоквартирних будинків, щодо відключення послуг, відбувається по мірі надходження заявок на відключення, для проведення робіт, від оператора зовнішніх теплових мереж.

Нагадаємо, телефони диспетчерської служби оператора зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»:

  • міські номери: (044) 287-84-04, 287-84-05, 289-21-54;
  • мобільні номери:(067) 654-70-72, (067) 652-33-39.

Телефони центральної диспетчерської служби из питань ЖКГ Київської міської державної адміністрації:

  • 1557 (з мобільного телефону);
  • (044) 500-15-17 (зі стаціонарного телефону).

Перелік будинків без ГВП