Без паніки! У Києві відбудуться масштабні навчання із увімкненням сирен та великою кількістю техніки!

Без паніки! У Києві відбудуться масштабні навчання із увімкненням сирен та великою кількістю техніки!

Шановні кияни!

У Києві з 20 по 22 листопада пройдуть масштабні навчання, під час яких застосовуватиметься рятувальна техніка та включатиметься сирена, повідомляє прес-служба КМДА

Під час навчань відпрацюють завдання у разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.

“20-22 листопада у столиці проходитимуть масштабні командно-штабні навчання рятувальних служб. Учасники відпрацюють практичні завдання на місцях у різних районах міста Києва”, – йдеться у повідомленні.

У КМДА звернули увагу, що 20 листопада навчання проводитимуть із можливим запуском електросирен в Оболонському районі та 21 листопада – у Дніпровському та Деснянському районах.

“Закликаємо жителів міста не панікувати у разі пересування містом великої кількості аварійної-рятувальної техніки (до навчань буде залучено понад 50 одиниць техніки), включення сирени та з розумінням ставитись до можливих незручностей через практичне відпрацювання загальноміських навчань”, – повідомили у мерії.

22 листопада 2018 року відбудеться відпрацювання практичних заходів щодо захисту населення і територій при виникненні надзвичайної ситуації, пов’язаної з проривом мережі на території ТОВ «Євро-Реконструкція» (ліквідація наслідків НС, пов’язаних з аварією та відключенням тепло- та електропостачання Дніпровського та Деснянського районів м. Києва) із залученням 21 особи та 9 одиниць техніки відбудуться з 12:00 до 14:00.