Більше 280 житлових будинків Дніпровського та Дарницького районів без гарячої води

Більше 280 житлових будинків Дніпровського та Дарницького районів без гарячої води

Більше 280 житлових будинків Дніпровського та Дарницького районів, які знаходяться у зоні надання послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», не підключені до системи гарячого водопостачання.

Зі своєї сторони ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» забезпечило подачу теплоносія до теплових мереж для забезпечення гарячою водою усіх домівок споживачів.

Відсутність гарячого водопостачання в цих будинках пов’язана з усуненням пошкоджень оператором зовнішніх інженерних мереж – КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».

Після проведення гідравлічних випробувань теплових мереж, при підключенні  будинків до мереж гарячого водопостачання, оператором зовнішніх інженерних мереж було виявлено ще більше 50 пошкоджень на теплових мережах, які наразі усуваються КП “КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО”. Після усунення кожного пошкодження, гаряче водопостачання буде відразу відновлене для відповідних будинків.

З переліком адрес відключення послуги з постачання гарячої води та строками її відновлення Ви можете ознайомитися на сайті ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» у розділі “Ремонт теплових мереж: адреси відключення послуги теплопостачання та ГВП”.

Звертаємо увагу, що оновлення на сайті адрес багатоквартирних будинків, які тимчасово відключені від послуги ГВП, відбувається по мірі надходження заявок на відключення, для проведення робіт, від оператора зовнішніх теплових мереж.

ТОВ «ЄВРО-РЕОКОНСТРУКЦІЯ» приносить вибачення за незручності, що виникли не з вини надавача послуги та повідомляє, що за період відсутності гарячої води плата за послугу не нараховуватиметься.