Будівництво першого з п’яти запланованих фільтрів – лише перший крок у реалізації глобальних планів з реконструкції ТЕЦ ТОВ “Євро-Реконструкція”, яка є одним з ключових об’єктів енергетики столиці!

Будівництво першого з п’яти запланованих фільтрів – лише перший крок у реалізації глобальних планів з реконструкції ТЕЦ ТОВ “Євро-Реконструкція”, яка є одним з ключових об’єктів енергетики столиці!

Дарницька ТЕЦ – 4 ТОВ «Євро-Реконструкція» здійснює виробництво та постачання теплової енергії та надає послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для більше 300 тисяч споживачів, мешканців масивів: Харківський, Соцмісто, Лівобережний, ДВРЗ.

В реаліях сьогодення, в умовах сучасних вимог до екології та необхідності модернізації процесів, механізмів роботи керівництво станції цілком підтримує позицію міста. І розуміє, що газоочисне обладнання ТЕЦ вже давно морально застаріло, хоча і знаходиться у повністю технічно справному стані. Для поліпшення екологічного стану м. Київ ТОВ «Євро-Реконструкція» розпочато поступову комплексну реконструкцію існуючого газоочисного обладнання пиловугільних котлоагрегатів.

Першим етапом було розроблення техніко-економічного обгрунтування реконструкції газоочищення, згідно з проектом було передбачено почергове будівництво п’яти електрофільтрів. Далі узгодження будівництва першого фільтру в НКРЕКП, проведення тендеру та заключення договору про виконання «робіт під ключ» з проектування, виготовлення та монтажу фільтру. Також у 2018 році передбачається проведення тендеру на будівництво наступного електрофільтру котлоагрегату станції відповідно до розробленого ТЕО комплексної реконструкції газоочистки. В подальшому будуть встановлені електрофільтри на інші котлоагрегати і змонтовані установки сіро та азотоочистки.

На сьогодні ведуться роботи з будівництва електрофільтру котлоагрегату ст. №6 – першого з запланованих:

 – демонтовано більше 1000 м3 будівельних конструкцій;

 – демонтовано більше 40 тон металоконструкції та технологічного обладнання;

 – перенесено більше 800 метрів технологічних трубопроводів різних діаметрів;

 – перенесено більше 500 м силового кабелю;

 – виготовлено близько 700 тон металоконструкцій;

 – розпочато роботи з влаштування фундаментів електрофільтру;

 – проводиться укрупнювальна зборка частин фільтру.

Роботи з будівництва фільтру проводяться в стіснених умовах роботи підприємства, діючого технологічного обладнання. В чому нещодавно переконалися під час інспекції монтажних робіт газоочисних установок котлоагрегату №6 ТОВ “Євро-Реконструкція” представники міської влади на чолі з заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим.

https://kyivcity.gov.ua/news/60388.html

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1023712544442962&id=100004126776454

Будівництво першого з п’яти запланованих фільтрів – перший крок у реалізації глобальних планів з реконструкції ТЕЦ, яка є одним з ключових об’єктів енергетики столиці України – м. Київ.

В результаті реалізації всіх етапів програми реконструкції буде поступово досягнуто сучасні та перспективні значення по викидах забруднюючих речовин у повітря.

На підприємстві переймаються питанням екологічних наслідків роботи і тому окрім реалізації проекту модернізації газоочисних установок, проводиться постійний контроль норм викидів. Спеціалісти станції проводять лабораторні заміри температури, у відповідно відведених місцях роблять заміри атмосферного повітря на дотримання нормативів максимально разових гранично допустимих концентрацій та інші лабораторні дослідження.