Час передати показання квартирних лічильників тепла та гарячої води!

Шановні споживачі!

Для забезпечення коректних нарахувань обсягів та вартості наданих послуг з постачання теплової енергії та гарячої води, Вам необхідно надавати виконавцю послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» показання індивідуальних приладів обліку теплової енергії (щомісячно протягом опалювального сезону) та індивідуальних приладів обліку гарячої води (щомісячно протягом року).

Передачу показань індивідуальних приладів обліку (квартирних лічильників) Ви можете здійснювати одним із зручних для Вас способів, скориставшись:

  • особистим кабінетом Споживача «Мій дім. Особистий кабінет», реєстрація здійснюється за посиланням: https://md.tec4.kiev.ua/login;
  • мобільним додатком ТelegramBot, набравши в мобільному додатку Тelegram текст: ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ.
  • за номерами:

 – багатоканальної телефонної лінії: (044) 277 -277-6; (044) 277-6-277 в робочі дні з 08.00 до 17:00, в автоматичному (тоновому)  режимі прийом показань здійснюється цілодобово.

 – мобільних операторів: (050) 372-87-33, (063) 025-35-61, (067) 110-22-07 – в робочі дні з 8.00 до 17:00.

Скриньки для передачі показань квартирних приладів обліку в паперовому вигляді розміщені біля входу до Центру обслуговування споживачів (вул. Павла Усенка, 3).

Нагадаємо, що показання не приймаються через сторінку у Фейсбук.

Передавати показання лічильників опалення та гарячої води потрібно щомісяця, починаючи з 10-го числа. Власники бойлерів також мають подавати показання лічильників, навіть якщо вони є незмінні.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до вимог Правил, у разі відсутності у виконавця показань індивідуального приладу обліку споживача, протягом трьох місяців – нарахування здійснюється за середнім споживанням, а після закінчення тримісячного строку – виконавець зобов’язаний здійснювати розрахунки з таким споживачем як із споживачем, квартира якого не оснащена індивідуальним приладом обліку.

З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»