Час передати показання лічильників тепла та гарячої води – Євро-Реконструкція

Шановні споживачі!

Закінчується останній місяць 2022 року, то ж встигніть передати показання лічильників тепла та гарячої води за грудень. Для коректних нарахувань актуальні дані треба внести до 31 грудня.

Передати показання можна через:

  • особистий кабінет на сайті ТОВ «Євро-Реконструкція» «Мій дім. Особистий кабінет» (https://md.tec4.kiev.ua/login );
  • мобільний додаток ТelegramBot, набравши в мобільному додатку Тelegram текст: ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ (https://t.me/EvroRekonstrukciyaBot ).

У разі відсутності інтернету альтернативним способом передачі показань є:

  • номер багатоканальної телефонної лінії: (044) 277-277-6 – в робочі дні з 08.00 до 17:00 (в п’ятницю до 16.00);
  • номери мобільних операторів: (050) 372-87-33, (063) 025-35-61, (067) 110-22-07 – в робочі дні з 08.00 до 17:00 (в п’ятницю до 16.00);
  • номер багатоканальної телефонної лінії в тоновому(автоматичному) режимі: (044) 277-277-6;
    – в автоматичному (тоновому) режимі прийом показань здійснюється цілодобово.

Також передати показання лічильників можна передати через скриньку для передачі показань, яка розміщена біля входу до Центру обслуговування клієнтів.

Якщо показання не вдалося передати вчасно, їх можна скоригувати наступного місяця. Після внесення актуальних даних, коригування нарахувань здійсниться автоматично.

Важливо! Деякі споживачі можуть спостерігати невідповідність відображення переданих показань лічильників за листопад в особистому кабінеті. Зокрема, показання лічильників можуть бути відображені станом на жовтень 2022 року.

У свою чергу відзначаємо, що передані вами показання лічильників у листопаді були зафіксовані в обліковій базі, навіть за умови невідповідності їх відображення в особистому кабінеті. Тобто, при проведенні нарахувань за грудень буде враховано різницю між фактичними показаннями лічильників, переданими вами у грудні та переданими вами у листопаді.

Тому просимо не хвилюватися та передавати ваші показання лічильників за грудень. До кінця звітного місяця та Нового року залишилося обмаль часу.

Дякуємо за розуміння та нагадуємо, шо передавати показання лічильників опалення та гарячої води потрібно щомісяця, починаючи з 10-го числа. Власники бойлерів також мають подавати показання лічильників, навіть якщо вони є незмінні.