Через борги споживачі можуть позбутися свого майна. Заборгованість сягнула 600 мільйонів гривень

Через борги споживачі можуть позбутися свого майна. Заборгованість сягнула 600 мільйонів гривень

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує про необхідність своєчасної оплати за спожиті послуги. На сьогодні у зв’язку з порушенням окремими споживачами умов оплати наданих послуг з постачання теплової енергії та гарячої води перед підприємством накопичена значна сума заборгованості.

Так, на 01.07.2023 року загальний борг перед ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» сягнув майже 600 мільйон гривень, з яких населення заборгувало за послуги понад 570 мільйонів гривень.

На жаль, є споживачі, які систематично, протягом років, не сплачують за спожиті послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, що і призводить до накопичення заборгованості.

ТОВ «Євро-Реконструкція» завжди відкрите до співпраці зі споживачами. Підприємство на постійній основі проводить широку інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо можливих шляхів погашення боргу та застосовує до боржника всі передбачені чинним законодавством заходи, спрямовані на врегулювати питання погашення заборгованості у досудовому порядку.

Якщо боржник відмовляється проводити оплату, не укладає договір реструктуризації боргу, не реагує на повідомлення щодо сплати за спожиті послуги та свідомо продовжує накопичувати борги, то в такому випадку підприємство вимушене звертатися до суду задля примусового стягнення боргу через органи виконання рішень.

Стягнення може буде реалізовано шляхом накладення арешту на банківські рахунки та картки, стягнення з доходів боржника, арешту й реалізації рухомого та нерухомого майна боржника.

Сьогодні на примусовому виконанні перебувають 1550 відкритих виконавчих проваджень про примусове стягнення боргу за спожиті послуги з постачання теплової енергії та гарячої води на загальну суму  понад 55 мільйонів гривень.

В рамках відкритих проваджень на споживачів-боржників накладені арешти на банківські рахунки у всіх фінансових установах. У разі відсутності у боржника коштів та цінностей, достатніх для погашення боргу, накладені арешти на рухоме та нерухоме майно боржників.

Так, приміром, споживач ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» впродовж 4 років накопичив перед підприємством борг у розмірі 130 тисяч гривень.

За рішенням суду про примусове стягнення боргу в рамках відкритого провадження виконавцем було виявлено у власності боржника нерухоме майно у вигляді нежитлового приміщення.

Виконавцем було направлено боржнику повідомлення про проведення опису нерухомого майна з його подальшою реалізацією через ДП «СЕТАМ».

Напередодні назначеної дати опису, боржник сплатив всю суму заборгованості. Однак, крім суми основного боргу, йому довелося сплатити судові витрати та виконавчий збір. Так, в судовому порядку споживачу довелося сплатити 150 тисяч гривень.

Шановні споживачі, ТОВ «Євро-Реконструкція» наполегливо рекомендує не доводити вирішення питань стягнення заборгованості за надані послуги до суду та не обтяжувати сімейний бюджет додатковими судовими витратами.

Підприємство звертається з проханням до споживачів, які мають заборгованість, вжити заходів із погашення цієї заборгованості або укласти договір реструктуризації, звернувшись до департаменту енергозбуту ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», що знаходиться за адресою: м. Київ, пров. Гната Хоткевича, буд. 2 (каб.2).

Телефони для зв’язку зі спеціалістами департаменту: (044) 277-68-40, (050) 332-85-37.

Сплачуйте за отримані послуги своєчасно та не накопичуйте борги – подбайте завчасно про комфорт та тепло у Ваших оселях. Адже саме від своєчасних та повних розрахунків залежить якісна підготовка до опалювального сезону 2023/24 років та його стале проходження.