Юридичні особи можуть подати звітність дистанційно!

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує відповідальним особам юридичних та бюджетних організацій, які звітують за спожиту теплову енергію, що Звіт про кількість використаної теплової енергії за звітний місяць можна подавати дистанційно, надіславши безпосередньо на електронну адресу відділу контролю обліку теплової енергії підприємства: [email protected].

Звертаємо увагу споживачів, що звіти, отримані представниками Департаменту енергозбуту ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в електронному вигляді, беруться до уваги лише за наступних умов:

  • наявності печатки, підпису, прізвища та ініціалів представника споживача;
  • дотримання встановлених термінів подання довідки – згідно графіку;
  • у разі заповнення звіту в ручному режимі обов’язково надавати фото показників на лічильнику на дату здачі;
  • допустимий формат файлів.jpg, .tifабо .pdf;
  • додатково просимо зазначати контактний телефон відповідальної особи для можливості зв’язку з нею щодо перевірки правильності отриманої інформації та оперативного усунення можливих неточностей.

Після отримання звіту в електронному вигляді, відповідальний працівник відділу контролю обліку теплової енергії Департаменту енергозбуту надсилає на електронну адресу відправника підтвердження про факт отримання звіту та інформацію щодо правильності її заповнення, за необхідності, уточнює потрібні дані.

Для проведення звірки представникам споживача слід зберігати оригінальні паперові примірники звітів про кількість використаної теплової енергії впродовж не менш як трьох років.