Для подальшого отримання монетизованої субсидії необхідно терміново сплатити існуючу заборгованість за отримані послуги!

Для подальшого отримання монетизованої субсидії необхідно терміново сплатити існуючу заборгованість за отримані послуги!

Шановні споживачі послуг централізованого опалення

та централізованого постачання гарячої води

ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» повідомляє Вас, що у травні 2019р. органами соціального захисту населення буде проведено автоматичне перепризначення субсидій на наступний період.

За інформацією Мінсоцполітики України, автоматичне перепризначення субсидії буде проведено орієнтовно трьом мільйонам домогосподарств.  

Повторно з документами – Заявою та Декларацією про доходи – у травні 2019р. в управління соціального захисту населення необхідно буде звернутися:

  • орендарям житла;
  • внутрішньо переміщеним особам;
  • сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;
  • сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати
  • сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.

Готівкову (монетизовану) субсидію буде призначено соціально захищеним споживачам, які станом на травень-червень 2019р. не матимуть заборгованості за комунальні послуги. Пенсіонери отримуватимуть державну допомогу на оплату комунальних послуг готівкою через Пенсійний фонд та Укрпошту, соціально захищені сім’ї не пенсійного віку  – через Ощадбанк.

У травні 2019р. Виконавцем послуг до управління соціального захисту населення  будуть надані реєстри споживачів – отримувачів субсидії, які мають заборгованість за надані послуги. Відповідно, у разі наявності заборгованності за надані послуги, соціально захищені споживачі втратять право на подальше отримання монетизованої субсидії.

    Враховуючи вищевикладене, повідомляємо Вас про необхідність термінової оплати існуючої заборгованності за послуги з централізованого опалення та постачаня гарячої води в термін до «20» травня 2019р. з метою подальшого збереження державної допомоги на оплату комунальних послуг.

Адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»