Для працівників ТОВ “Євро-Реконструкція” провели навчання з надання першої медичної допомоги

Для працівників ТОВ “Євро-Реконструкція” провели навчання з надання першої медичної допомоги

У воєнних реаліях як ніколи важливо знати основи першої медичної допомоги. Окрім базових знань, потрібно не розгубитися, знати що перше необхідно зробити, чим саме та яким чином можна скористатися, якщо під руками не виявилося аптечки.

Враховуючи ситуацію в країні та необхідність отримання таких знань, для персоналу Дарницької ТЕЦ ТОВ «Євро-Реконструкція» було організовано та проведено навчання з надання першої медичної допомоги.

У ході навчання працівникам детально розповіли та продемонструвала, що робити при кровотечах, переламах та різних видах травм.

Працівники станції прослухали теорію та пройшли практичну частину з надання медичної допомоги за поширеними випадками можливих травмувань, враховуючи різні умови отримання травми та різні умови надання необхідної допомоги, зокрема і наближені до воєнних.

Навчання на 80% складалося із практичних занять. Кожен бажаючий працівник мав змогу відпрацювати навички надання першої медичної допомоги разом з інструктором. Зважаючи на безперебійну роботу станції, наявність оперативного персоналу, що працює у вахтових змінах, для того, щоб кожен працівників мав змогу отримати необхідні знання, інструктори приїздили з навчальним матеріалом шість разів. Навчання проводили безпосередньо бойові медики, деякі приїздили прямо з вогневих позицій.

Колектив підприємства дякує організаторам та інструкторам за отриманні знання, а також за їх оптимізм та незламний бойовий дух!