До уваги споживачів, члени сімей яких приймають участь у протидії військовій агресії російської федерації проти України

До уваги споживачів, члени сімей яких приймають участь у протидії військовій агресії російської федерації проти України

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ,
члени сімей яких приймають участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 р. № 1405 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг» для споживачів комунальних послуг (населення) територіальних громад, що розташовані на територіях, на яких не ведуться бойові дії, та які не перебувають під тимчасовою окупацією ЗНЯТІ НАСТУПНІ ОБМЕЖЕННЯ:

  • нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення плати за житлово-комунальні послуги;
  • припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі послуги;
  • стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, утвореної після 24 лютого 2022 р. з моменту завершення бойових дій на відповідній території.

З метою забезпечення енергетичної стабільності нашої держави, своєчасної підготовки теплогенеруючого обладнання до наступного опалювального періоду 2024-2025 років, надійного та безаварійного проходження наступного опалювального періоду, теплопостачальною організацією ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», відповідно до постанови КМУ від 29 грудня 2023 р. № 1405, здійснюються заходи щодо стягнення із боржників заборгованості за спожиті послуги з теплопостачання в судовому порядку.

З урахуванням вищевикладеного, у разі наявної заборгованості за спожиті послуги з теплопостачання, за умови участі члена Вашої сім’ї у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, з метою не допущення примусового стягнення з Вас заборгованості та штрафних санкцій в судовому порядку, звертаємося з проханням, у разі складного фінансового становища, надати до ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» відповідну заяву (з копією Довідки) про відтермінування примусового стягнення боргу та укласти договір реструктуризації наявної заборгованості.

Для надання заяви про відтермінування примусового стягнення боргу та укладання договору реструктуризації наявної заборгованості, Вам необхідно звернутися до Департаменту енергозбуту ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (м. Київ, пров. Гната Хоткевича, 2 – кабінет № 2).