До відома співвласників будинків ТОВ «Столичний комфорт» щодо запуску теплопостачання

До відома співвласників будинків ТОВ «Столичний комфорт» щодо запуску теплопостачання

Шановні споживачі,
співвласники будинків ТОВ «Столичний комфорт» по вул. Євгена Сверстюка №№ 6 (секція А), 6 (секція В), 6-А, 6-В, 6-Г, 6-Д, 6-Е, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» інформує Вас щодо ситуації, яка склалася із запуском послуги теплопостачання до Ваших будинків.

Відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

ТОВ «Столичний комфорт» листом від 15.07.2023 № 15/07/23-1 повідомив ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» про розірвання з 01 вересня 2023 року Договорів на постачання теплової енергії до будинків №№ 6 (секція А), 6 (секція В), 6-А, 6-В, 6-Г, 6-Д, 6-Е по вул. Євгена Сверстюка у Дніпровському районі м. Києва (далі – Будинки).

Враховуючи актуальність проблеми відсутності договірних відносин та можливості подальшого теплопостачання співвласників Будинків, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в листі від 24.07.2023 № 20/5-19/1702 було проінформовано ТОВ «Столичний комфорт», Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА та Дніпровську районну в місті Києві державну адміністрацію про наслідки розірвання вищевказаних договорів, враховуючи відсутність укладених індивідуальних договорів про надання послуг з постачання теплової енергії між Виконавцем послуг та співвласниками Будинків, та відповідну загрозу подальшого теплопостачання Будинків в опалювальному сезоні 2023-2024 років.

Також Товариством були надані детальні роз’яснення вимог чинного законодавства, щодо порядку зміни моделі договірних відносин між Виконавцем послуг і співвласниками Будинків, порядку укладання індивідуальних договорів про надання послуги з постачання теплової енергії та проінформовано ТОВ «Столичний комфорт» про необхідність доведення даної інформації до співвласників Будинків.

Повідомляємо, що на сьогоднішній день співвласниками зазначених Будинків не виконанні вимоги Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо зміни моделі договірних відносин та укладання договорів про надання послуги з постачання теплової енергії із Виконавцем послуг.

З урахуванням вищевикладеного, з метою забезпечення надійного теплопостачання співвласників Будинків в опалювальному сезоні 2023-2024 років, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» звернулося з листом до ТОВ «Столичний комфорт», Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА та Дніпровської районну в місті Києві державної адміністрації з проханням провести оперативну нараду за участю уповноважених представників Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», ТОВ «Столичний комфорт» для вирішення питання укладання договірних відносин та забезпечення запуску теплопостачання, та пропонує розглянути наступні законодавчі варіанти врегулювання даної проблеми:

1) до моменту укладання між Товариством (Виконавцем послуг) та усіма співвласниками Будинків, в порядку встановленому чинним законодавством, індивідуальних договорів про надання послуг з постачання теплової енергії, теплопостачання Будинків здійснювати відповідно до раніше укладених договорів між Товариством та ТОВ «Столичний комфорт» (для цього ТОВ «Столичний комфорт» необхідно відізвати направлений до Товариства лист від 15.07.2023 № 15/07/23-1 про розірвання Договорів на постачання теплової енергії);

2) у разі не згоди ТОВ «Столичний комфорт» поновити дію раніше укладених договорів між Товариством та ТОВ «Столичний комфорт», до моменту укладання між Товариством (Виконавцем послуг) та усіма співвласниками Будинків індивідуальних договорів про надання послуг з постачання теплової енергії, ініціювати призначення чи обрання співвласниками будинку іншого управителя будинку, з яким Товариство укладе колективні договори про надання послуг з постачання теплової енергії на період до моменту укладання індивідуальних договорів про надання послуг з усіма співвласниками Будинків.

Також звертаємо особливу увагу на відсутність Актів готовності зазначених Будинків до опалювального періоду 2023-2024 років. Підготовка будівель є обов’язковою умовою старту опалювального сезону в Будинку та є одним із важливих заходів для забезпечення надійної та стабільної роботи системи теплопостачання в осінньо-зимовий сезон.