Дякуємо споживачам за оплату послуг!

Щиро дякуємо усім споживачам, які в повному обсязі та вчасно сплачують за спожиті послуги!

Зараз украй важливо дбати про економіку та інфраструктуру країни. Саме завдяки Вам наше підприємство може працювати, проводити підготовку до опалювального сезону та постачати гарячу воду у ваші оселі.

Нагадуємо, що оплата комунальних послуг – це щомісячний обов’язок кожного споживача. Платежі потрібно здійснювати вчасно та в повному обсязі!

Сьогодні ми звертаємося до всіх споживачів послуг! Ви вже отримали рахунки за серпень, то ж будьте відповідальними – особливо перед початком опалювального сезону, сплатіть поточні нарахування, наявну заборгованість та не накопичуйте борги у подальшому!

Підприємством створено всі умови для швидкого, доступного та безпечного здійснення платежів за тепло та гарчу воду.

Здійснити оплату Ви можете у будь-якому поштовому чи банківському відділенні або ж скористатися онлайн сервісами, які дозволяють погасити заборгованість та сплатити поточні нарахування всього за декілька хвилин не покидаючи свою домівку або ж з будь-якої країни світу:

Також онлайн-платежі можна здійснити на сайтах банківських установ, через мобільні додатки банків та за допомогою інших зручних для вас онлайн платіжних систем.