Енергетики з Китаю з робочим візитом на станції ТОВ «Євро-Реконструкція»

Енергетики з Китаю з робочим візитом на станції ТОВ «Євро-Реконструкція»

16 листопада делегація китайської компанії ОАО «DEC» ИНЖИНИРИНГ завітала на Дарницьку  ТЕЦ – 4, щоб ознайомитися з роботою ТЕЦ та обговорити перспективні проекти реконструкції та модернізації станції ТОВ «Євро-Реконструкція».

Під час візиту пройшов початковий етап обговорення можливого проектування сучасного котла із технологією циркулюючого киплячого шару. Дана технологія дозволяє спалювати три види вугілля, окрім марки АШ більш низькосортне вугілля марки Т, та газове вугілля марки Г.

Підприємство в рамках співпраці ставить перед собою ряд задач, серед яких:

  • заміна фізично зношеного та морально застарілого обладнання на сучасне, більш ефективне;
  • поліпшення екологічної обстановки регіону;
  • зменшення скидів стічних вод;
  • мінімізація вартості реконструкції з досягненням максимального результату;
  • збільшення відпуску теплової і електричної енергії;
  • підвищення надійності роботи обладнання ТЕЦ;

Представники компанії ОАО «DEC» ИНЖИНИРИНГ відвідали котло-турбінний, котельний,  хімічний цехи та вугільний склад Дарницької ТЕЦ – 4, оглянули градирні, ознайомилися з історією роботи станції, аби все це в подальшому врахувати при формуванні пропозицій по реконструкції станції.

Метою реконструкції ТЕЦ ТОВ «Євро-Реконструкція» є доведення її техніко-економічних параметрів до рівня, що дозволяє забезпечувати зростаючі потреби в тепловій енергії, відповідати сучасним екологічним нормам і ефективно працювати в конкурентному середовищі на ринку енергетики.

За результатами робочої зустрічі компанія ОАО «DEC» ИНЖИНИРИНГ взяла на себе зобов’язання до кінця 2017 року надати актуальні технічні пропозиції по реконструкції ТЕЦ ТОВ «Євро-Реконструкція».