Енергетика Онлайн

Home / Енергетика Онлайн

Мобільний додаток для споживачів енергоресурсів «Енергетика Онлайн» (EnergyOnline)

Мобільний додаток «Енергетика онлайн» за своїм функціоналом є унікальним продуктом для України та світу. Він містить найбільш корисну інформацію, пропонує прості та дієві інструменти захисту, а також дає споживачам змогу бути активними учасниками реформ.

Дізнавайтесь про актуальні тарифи на газ та електроенергію, перевіряйте ваші платіжки та подавайте заявки на компенсацію, оцінюйте роботу енергокомпаній та повідомляйте про зловживання в мобільному додатку.

Мобільний додаток «Енергетика Онлайн» містить 8 інструментів:

  1. «Який в мене тариф?» допоможе вам отримати оперативну інформацію про актуальні тарифи у місці Вашого перебування та порівняти їх із тими, які чинні у сусідніх областях.
  2. «Перевірити платіжку та подати скаргу» допоможе вам перевірити коректність суми, нарахованої у платіжці та, в разі необхідності, подати скаргу.
  3. «Енергодовідка» допоможе знайти відповіді на актуальні запитання у сфері енергетики.
  4. «Подати заяву на компенсацію» дозволяє подати скаргу до енергокомпанії у сфері газу та електроенергії за неякісно надані послуги або до НКРЕКП про ненадання компенсації постачальником.
  5. «Оцінити роботу постачальника» є інструментом публічної оцінки роботи енергокомпаній. Завдяки відгукам кожен споживач зможе обирати кращий сервіс в своєму регіоні.
  6. «Повідомити про зловживання» призначений для швидкого реагування громадської спільноти, керівництва енергокомпаній на порушення з боку посадових осіб і персоналу.
  7. «Я хочу бути ревізором» призначений для здійснення громадського контролю за виконанням інвестиційних програм операторами мереж.
  8. «Зареєструватися на громадські слухання у сфері енергетики» дозволить брати участь у плануванні діяльності операторів мереж у сферах газу та електроенергії.

Мобільний додаток розроблено аналітичним центром DiXi Group за сприяння НКРЕКП у рамках проекту USAID «Ініціатива з протидії корупції та підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі в Україні».

Завантажити мобільний додаток за назвою EnergyOnline можливо в App Store, Google Play, а також на офіційних сайтах НКРЕКП та DiXi Group