Гаряче водопостачання відновлено – Євро-Реконструкція

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» повідомляє, що гаряче водопостачання відновлено до усіх будинків споживачів, зони надання послуг підприємства.

Разом з тим, на даний час оператором зовнішніх інженерних мереж здійснюється усунення пошкоджень на теплових мережах. Тому звертаємо Вашу увагу, що тимчасове відключення гарячого водопостачання у Вашому будинку можливе у зв’язку з проведенням оператором зовнішніх інженерних мереж аварійних або ремонтних робіт на теплових мережах та центральних теплових пунктах (ЦТП).

З переліком адрес відключення послуги з постачання гарячої води та строками її відновлення Ви можете ознайомитися на сайті ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» у розділі “Ремонт теплових мереж: адреси відключення послуги теплопостачання та ГВП”.

Звертаємо увагу, що оновлення на сайті адрес багатоквартирних будинків, які тимчасово відключені від послуги ГВП, відбувається по мірі надходження заявок на відключення, для проведення робіт, від оператора зовнішніх теплових мереж.

Нагадаємо, телефони диспетчерської служби оператора зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»:

  • міські номери: (044) 287-84-04, 287-84-05, 289-21-54;
  • мобільні номер:(067) 654-70-72, (067) 652-33-39.

Телефони центральної диспетчерської служби из питань ЖКГ Київської міської державної адміністрації:

  • 1557 (з мобільного телефону);
  • (044) 500-15-17 (зі стаціонарного телефону).

Як повідомлялося раніше, з 26 серпня 2022 року ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» забезпечує поетапне відновлення надання послуг з постачання гарячої води до будинків споживачів.