Інформація про порядок обслуговування та проведення періодичної повірки засобів обліку теплової енергії та гарячої води!

Інформація про порядок обслуговування та проведення періодичної повірки засобів обліку теплової енергії та гарячої води!

                              Шановні    споживачі!

      Повторно повідомляємо Вас, що відповідно до вимог  Закону України  «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р.  № 2119-VІІІ, який набув чинності 02.08.2017р., Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, забезпечила перегляд тарифів на послуги з постачання теплової енергії та  гарячої води для суб’єктів, що провадять діяльність на суміжних ринках (Виконавців послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води), в частині виключення зі структури тарифів витрат на встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного та розподільного обліку теплової  енергії та гарячої води.

    Відповідно до вимог законодавства, засоби розподільного обліку теплової енергії та  гарячої води, встановлені у квартирах споживачів, підлягають проведенню періодичної повірки за рахунок їх власників. У разі не проведення повірки засобу обліку споживачем у встановлений термін, відповідний засіб обліку знімається з абонентського обліку Виконавцем послуг, при цьому, нарахування плати  за надану послугу, з моменту зняття засобу обліку з абонентського обліку, проводиться згідно затверджених норм споживання відповідної послуги.

      Враховуючи вищевикладене, просимо Вас забезпечити своєчасне проведення періодичної повірки власних засобів обліку теплової енергії і гарячої води та надання відповідної документації  про проведення повірки  Виконавцю послуг.

     Необхідно зазначити, що у разі порушення споживачем термінів проведення періодичної повірки власних засобів обліку теплової енергії та/або гарячої води, відповідні засоби обліку будуть зняті з абонентського обліку Виконавцем послуг в установленому порядку. Нарахування плати за надану послугу, з моменту зняття засобу обліку з абонентського обліку, буде проводитись Виконавцем послуг згідно затверджених норм споживання відповідної послуги.

      З питань проведення періодичної повірки та прийняття на абонентський облік засобів обліку теплової енергії та гарячої води просимо звертатись до Центру обслуговування споживачів  ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за адресою: м. Київ,  вул. Павла Усенка,  буд. 3

 

Департамент енергозбуту  ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»