Керівництво ТОВ «Євро-Реконструкція» взяло участь у засіданні експертної групи з питань теплоенергетики

З надією на реальні зміни!

Сьогодні керівництво ТОВ «Євро-Реконструкція» взяло участь у засіданні експертної групи з питань теплоенергетики Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Засідання було присвячене розгляду системи теплопостачання міста Києва, зокрема технічного стану підприємств теплопостачання ТОВ «Євро-Реконструкція» та ПАТ «Київенерго», відповідності їх діяльності існуючій схемі теплопостачання міста та наданню рекомендацій щодо розвитку підприємств.

Очолив засідання голова експертної групи Сігал Олександр Ісакович. Також учасниками стали члени експертної групи з питань теплоенергетики Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, члени Громадської ради при Мінрегіоні, представники КМДА, керівництво ПАТ «Київенерго», а також представники громадських об’єднань.

Піднімалося питання введення «Нової схеми» теплозабезпечення міста Києва, питання необхідності оновлення Генерального плану міста, з подальшим нанесенням на нього схеми оптимізації теплозабезпечення та модернізації. Наголосили на необхідності затвердження балансування теплової та електричної енергії в режимі роботи ТЕЦ 50/50.

Не обійшли осторонь і законодавчу складову, обговорили питання не можливості, на даному етапі, врегулювати ситуацію з теплопостачанням діючими нормативними актами. В ході обговорення виявили необхідність створення координаційного центру з теплозабезпечення міста.

Ці та інші питання будуть винесені для подальшого розгляду з можливістю іх подальшої реалізації.