Коли найкращий період для повірки лічильників тепла?

Коли найкращий період для повірки лічильників тепла?

Міжопалювальний період – найбільш вдалий час для проведення повірки квартирних лічильників тепла, адже послуга здійснюється винятково із демонтажем.

Відповідно до вимог чинного законодавства, усі лічильники підлягають періодичній повірці 1 раз на 4 роки.

Перевірити дату завершення міжповірочного інтервалу можна у технічному паспорті на лічильник.
Додатково ТОВ «Євро-Реконструкція» щомісячно в квитанції на оплату послуг інформує про кінцевий термін повірки квартирних лічильників та у разі його закінчення попереджає про необхідність проведення повірки в місячний термін.

Періодична повірка, обслуговування та ремонт квартирних засобів обліку тепла та гарячої води здійснюється споживачами за власний рахунок.

Також звертаємо увагу, що всі квартирні лічильники тепла та гарячої води обов’язково мають бути опломбовані представником ТОВ «Євро-Реконструкція» та занесені до програмного комплексу!

РОЗПЛОМБУВАННЯ

Відтак, у разі закінчення міжповірочного інтервалу, перед тим як подати до спеціалізованої організації заявку на проведення повірки лічильника тепла, необхідно подати до ТОВ «Євро-Реконструкція» заяву про здійснення РОЗПЛОМБУВАННЯ лічильника, вказавши персональні та контактні дані споживача: номер особового рахунку, ПІБ, адресу, контактний телефон, та зазначивши підставу для розпломбування (причину демонтажу).

Огляд та РОЗПЛОМБУВАННЯ лічильника проводиться представником ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» виключно у присутності власника приміщення будівлі або його представника та оформляється актом за встановленою формою.

ОПЛОМБУВАННЯ

Після проведення спеціалізованою організацією повірки із демонтажем або заміни лічильника на новий необхідно подати до ТОВ «Євро-Реконструкція» заяву про здійснення ОПЛОМБУВАННЯ лічильника, а у разі встановленого нового лічильника заяву щодо ОПЛОМБУВАННЯ ТА ВЗЯТТЯ лічильника на абонентський облік, та копії документів.

В заяві потрібно вказати персональні та контактні дані споживача: номер особового рахунку, ПІБ, адресу та контактний телефон.

Додати до заяви:

  • копію свідоцтва про повірку;
  • копію акту розпломбування;
  • копію акту монтажу лічильника (за наявності);
  • копію технічного паспорту (у разі встановлення нового лічильника);
  • копію проектної документації на встановлення індивідуального лічильника теплової енергії (у разі первинного встановлення лічильника тепла).

Заяву про РОЗПЛОМБУВАННЯ / ОПЛОМБУВАННЯ лічильників та копії документів Ви можете надати одним із зручних для Вас способів:

  • консультанту Центру обслуговування споживачів: вул. Павла Усенка;
  • поштовим відправленням: вул. Гната Хоткевича;
  • на електронну адресу: [email protected]

Також заявку на розпломбування/опломбування лічильників Ви можете залишити у скринці біля входу до ЦОК або через диспетчера Колл-центру Центру обслуговуваня споживачів: 044 277 6 277 / 044277 277 6.

!ТОВ «Євро-Реконструкція» не здійснює повірку лічильників тепла та гарячої води!

Зразки заяв