Монтажні роботи газоочисних установок котлоагрегату №6 станції ТОВ “Євро-Реконструкція” інспектувала міська влада на чолі з заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим!

Монтажні роботи газоочисних установок котлоагрегату №6 станції ТОВ “Євро-Реконструкція” інспектувала міська влада на чолі з заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим!

ТОВ «Євро-Реконструкція» постійно веде діалог і співпрацює з владою міста.

Керівництво підприємства цілком підтримує позицію міста в питаннях екології та покращення технічного стану станції, переймається питанням екологічних наслідків роботи і розуміє, що газоочисне обладнання ТЕЦ вже давно морально застаріло, хоча і знаходиться у повністю технічно справному стані. Для поліпшення екологічного стану у місті на підприємстві розпочато поступову комплексну реконструкцію існуючого газоочисного обладнання пиловугільних котлоагрегатів. Проектом передбачено почергове будівництво п’яти електрофільтрів.

На сьогодні ведуться роботи з будівництва електрофільтру котлоагрегату ст. №6 – першого з запланованих:

  • демонтовано більше 1000 м3 будівельних конструкцій;
  • демонтовано більше 40 тон металоконструкції та технологічного обладнання;
  • перенесено більше 800 метрів технологічних трубопроводів різних діаметрів;
  • перенесено більше 500 м силового кабелю;
  • виготовлено близько 700 тон металоконструкцій;
  • розпочато роботи з влаштування фундаментів електрофільтру;
  • проводиться укрупнювальна зборка частин фільтру.

Роботи з будівництва фільтру проводяться в стіснених умовах роботи підприємства, діючого технологічного обладнання, в зимовий період, коли безперебійно забезпечуються теплом більше 8 % споживачів міста. В чому переконалися під час інспекції монтажних робіт газоочисних установок котлоагрегату №6 ТОВ “Євро-Реконструкція” представники міської влади на чолі з заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим.

Будівництво першого з п’яти запланованих фільтрів – перший крок у реалізації глобальних планів з реконструкції ТЕЦ, яка є одним з ключових об’єктів енергетики столиці України – м. Київ.

В результаті реалізації всіх етапів  програми реконструкції буде поступово досягнуто сучасні та перспективні значення по викидах забруднюючих речовин у повітря.