Судами задоволено позовів про примусове стягнення заборгованості на загальну суму боргу понад 160 мільйонів гривень

Судами задоволено позовів про примусове стягнення заборгованості на загальну суму боргу понад 160 мільйонів гривень

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ,
 які мають заборгованість за спожиті комунальні послуги!

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 № 390 «Про внесення змін до постанови КМУ від 05.03.2022 № 206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану», скасовано заборону щодо примусового стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги з населення, яке проживає на територіях, які не перебувають під окупацією та на яких не ведуться бойові дії.

Для забезпечення належної підготовки теплогенеруючого обладнання та проведення розрахунків за паливо, для надійного проходження наступного складного опалювального сезону 2023-2024 років, виконавець послуг з постачання теплової енергії та гарячої води ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» вимушений здійснювати заходи щодо примусового стягнення заборгованості за спожиті комунальні послуги з дотриманням вимог чинного законодавства.

Так, протягом травня – серпня 2023 року до суду направлено близько 4 тис. позовних заяв  про примусове стягнення заборгованості за надані послуги із споживачів на загальну суму боргу понад 340 млн грн., з подальшим накладенням арештів на рухоме та нерухоме майно боржників.

Відповідно до поданих ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» позовних заяв про примусове стягнення заборгованості, судами на сьогодні вже задоволено 1 783 позови на загальну суму боргу 163 771,38 тис. грн та штрафних санкцій на суму 17 239,42 тис. грн.

На підставі винесених судових рішень, виконавчою службою накладено арешт на банківські рахунки, рухоме та нерухоме майно 1 283 боржників на загальну суму основного боргу 113 771,38 тис. грн. та штрафних санкцій на суму 12 401,08 тис. грн.

З метою недопущення додаткових стягнень на оплату штрафних санкцій, судового та виконавчого зборів, витрат для зняття накладених арештів на майно боржників, звертаємося до споживачів, які мають заборгованість за спожиті послуги з проханням: ТЕРМІНОВО ПРОВЕСТИ ОПЛАТУ НАЯВНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ, або укласти договір реструктуризації боргу.

Для укладання договору реструктуризації боргу необхідно звернутися до Департаменту енергозбуту: м. Київ, пров. Гната Хоткевича, 2, тел: (066) 088-11-76.

Сплачуйте за отримані послуги своєчасно та не накопичуйте борги – подбайте завчасно про комфорт та тепло у Ваших оселях.