На ТОВ «Євро-Реконструкція» чергова перевірка від екологічної інспекції!

На ТОВ «Євро-Реконструкція» чергова перевірка від екологічної інспекції!

Кажуть: «Як зустрінеш новий рік, так його і проведеш!».

Для Дарницької ТЕЦ ТОВ «Євро-Реконструкція» рік закінчився численними перевірками від Міністерства екології та природних ресурсів з Державної екологічної інспекції України, інспекції міста Києва, до них долучалися перевірки екологами та лаборантами станції. Пройшла і комплексна екологічна перевірка в рамках громадського проекту «Екологічний десант».

Так як провели рік, так і зустрічаємо. Сьогодні чергова перевірка завітала до ТОВ «Євро-Реконструкція».

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища та головні спеціалісти відділів інструментально-лабораторного контролю Департаменту державного екологічного нагляду Державної екологічної інспекції України та міста Києва позапланово перевіряли дотримання норм викидів, у відповідності до приписів попередніх перевірок.

Спеціалісти провели лабораторні заміри температури на території станції, у відповідно відведених місцях зробили заміри атмосферного повітря на дотримання нормативів максимально разових гранично допустимих концентрацій. Також для лабораторних аналізів зробили відбори проб води з випусків на станції та золовідвалі ТЕЦ.

       

Паралельно з інспекторами відповідні заміри проводили і екологи станції.