На ТОВ “Євро-Реконструкція” готують енергетичне обладнання до посиленої роботи взимку. Триває ремонтна кампанія 2021 року

На ТОВ “Євро-Реконструкція” готують енергетичне обладнання до посиленої роботи взимку. Триває ремонтна кампанія 2021 року

В рамках затвердженої ремонтної програми та підготовки теплового господарства до роботи в новому опалювальному сезоні 2021-2022 років на ТОВ «Євро-Реконструкція» передбачено проведення комплексу ремонтних та налагоджувальних робіт на основному та допоміжному енергетичному обладнанні станції.

Спеціалістами ТОВ «Євро-Реконструкція» проведено аналіз технічного стану устаткування та визначено необхідні обсяги проведення поточних та капітальних ремонтних робіт та технічного обслуговування обладнання.

В ході ремонтної кампанії 2021 року будуть виконані поточні, середні та капітальні ремонти електротехнічного, теплотехнічного та загальностанційного обладнання. Зокрема, планується відремонтувати п’ять котлоагрегатів. На котлах ст.№ 5, №7 та пилосистемах виконуватиметься капітальний ремонт.

Нині триває капітальний ремонт енергетичного котлоагрегату ст.№5. Фахівці завершують заміну пакетів змійовиків конвективного пароперегрівача та ремонт пилосистеми (фото).

Також буде здійснено капітальний ремонт турбіни. Проведений ремонт дозволить привести технічні характеристики турбіни до нормативних. Підвищиться економічність та ефективність її роботи.

Обов’язкові планові ремонтні роботи влітку є запорукою надійної, безперебійної роботи обладнання теплоелектроцентралі в ході опалювального сезону.

Минулий опалювальний сезон станція відпрацювала надійно, безперебійно і з високими виробничими результатами завдяки якісній підготовці теплоелектроцентралі до роботи в умовах осінньо-зимових навантажень.

Також, в рамках програми комплексної реконструкції теплоелектроцентралі та на виконання Інвестиційної програми 2021 року, на ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» проводяться роботи з реконструкції системи газоочисних установок на котлоагрегаті ст.№8 – будівництво ІІІ-го сучасного електрофільтру.

Дарницька ТЕЦ – 4 ТОВ «Євро-Реконструкція» працює в режимі комбінованого виробництва теплової та електричної енергії. Підприємство забезпечує теплом та гарячою водою близько трьохсот тисяч споживачів, мешканців Дніпровського та Дарницького районів міста Києва.