На ТОВ “Євро-Реконструкція” готують обладнання до роботи в новому опалювальному сезоні

На ТОВ “Євро-Реконструкція” готують обладнання до роботи в новому опалювальному сезоні

У ході підготовки до опалювального сезону 2023-2024 років, що може видатися не менш складним ніж попередній, на ТОВ «Євро-Реконструкція» активно ведуться роботи з ремонту енергетичного обладнання станції.

Спеціалістами виконуються ремонтні та відновлювальні роботи електротехнічного, тепломехінічного, загальностанційного основного та допоміжного енергетичного обладнання станції. Також проводиться відновлення споруд, що були пошкоджені ворожими обстрілами.

Завдяки проведеній ремонтній кампанії продовжиться термін служби основного енергетичного обладнання, підвищиться надійність, ефективність та екологічність його роботи.

На сьогодні, достроково завершено ремонтні роботи на котлі №8 та відновлення турбогенератора №7.

Після ремонту, енергетичне обладнання було раніше запланованих термінів введено в роботу, що дозволило зменшити навантаження на електричні мережі міста Києва. Тим самим зменшити ризики аварійних відключень електроенергії. Щоб в ці літні спекотні дні жителі міста не страждали від аварійних відключень світла та були забезпечені якісними безперебійними послугами.

Нагадаємо, ТОВ «Євро-Реконструкція» забезпечує теплом та гарячою водою близько 300 тисяч споживачів Дніпровського та Дарницького районів.