На ТОВ “Євро-Реконструкція” новий керівник

На ТОВ “Євро-Реконструкція” призначено нового керівника. Підприємство очолив Олексій Анатолійович Сидоренко.

Досвідчений енергетик та керівник, із значним досвідом роботи та досягненнями в енергетичній галузі.

Олексій Сидоренко розпочав свою трудову діяльність в ДАЕК «Донецькобленерго» у 1997 році. За час роботи на енергетичному підприємстві він пройшов посилене навчання, стажування та працював на різних посадах ведучих цехів: від помічника машиніста котла до начальника зміни станції”. Пізніше також обіймав посади диспетчера виробничо-диспетчерської служби, інженера І-ї категорії виробничої служби енергонагляду, заступника директора зі збуту електричної енергії.

Останні десять років своєї трудової діяльності енергетиком працював на керівних посадах та очолював підприємства енергетичної галузі, зокрема – головним інженером в Донецькі Західні електричні мережі ВАТ «Донецькобленерго», директором Миронівської ТЕС, генеральним директором ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго». За освітою інженер-електрик, закінчив Донецький державний технічний університет. Також має науковий ступінь кандидата технічних наук.

Новопризначений директор станції познайомився з представниками колективу ТЕЦ, із цехами та підрозділами підприємства, відвідав територію золовідвалу станції.

– Я усвідомлюю рівень відповідальності, який беру на себе, очоливши в такий складний для нашої країни час вже сплачену команду ТЕЦ. І залучу всі свої знання та попередньо отриманий досвід, щоб вирішувати поставлені завдання та впоратися з викликами, які диктує війна . – запевнив Олексій Сидоренко. – Одним із оперативних для мене на сьогодні завдань є стабільне проходження опалювального сезону 2022-2023 років. Сьогодні саме від нашої ефективної роботи – роботи енергетиків, залежить доля як підприємств та їх колективів, так і людей, яким ми надаємо світло, тепло та гарячу воду, і всієї енергетичної галузі України.

Разом з Олексієм Сидоренком ТОВ «Євро-Реконструкція» продовжує йти шляхом модернізації та дотримання екологічних стандартів роботи. Це передусім виконання стратегічних завдань, з подальшої реалізації масштабного проекту реконструкції газоочисних установок станції, оптимізації та безпеки виробництва та збереження позицій надійного постачальника тепла і гарячої води для близько 300-т тисяч споживачів Дніпровського та Дарницького районів.