На ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» проводиться комплексний ремонт енергетичного обладнання

На ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» проводиться комплексний ремонт енергетичного обладнання

В ході підготовки теплоелектроцентралі до опалювального сезону 2020-2021рр. на ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» активно проводиться ремонтна кампанія.

На сьогодні спеціалістами підприємства у повному обсязі виконані ремонтні роботи на котлі ст. № 10. Здійснено ремонт арматури зниженого вузла живлення, ремонт засувки випару та головної парової засувки, ремонт запобіжного клапану, дутєвого вентилятора та димососів. Також проведено технічну діагностику паропроводу котла та проведено ремонт горілок.

Також завершено поточний ремонт турбогенератора (ТГ-7), з виконанням комплексу робіт з ремонту розподільчого устаткування, насосного обладнання, підшипників, ізоляції, муфти із заміною пластин та проведенням ремонту системи регулювання.

Проведено ремонт водогрійного котла ПТВМ-100 ст. №2 та завершені ремонтні роботи на деаераторах високого тиску та деаераторах підживлення теплових мереж.

Виконується комплекс ремонтних робіт на котлі ст.№ 8 та пилосистемах, також на водогрійному котлі ТП 170 (ВК-2).

До початку опалювального сезону планується виконати роботи з модернізації генератора ст.№6 з впровадженням системи тиристорного збудження, шляхом заміни електромашинного збудника турбогенератора на систему самозбудження тиристорну одногрупову двоканальну з мікропроцесорними АРЗ та АРМ для моніторингу. 

Також, в рамках програми комплексної реконструкції теплоелектроцентралі та на виконання Інвестиційної програми 2020 року, на ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» проводяться роботи з реконструкції системи газоочисних установок на котлоагрегаті ст.№7.

Обов’язкові планові ремонтні роботи влітку є запорукою надійної, безперебійної роботи обладнання ТЕЦ в осінньо-зимовий період.