На ТОВ «Євро-Реконструкція» приймали студентів аудиторів

На ТОВ «Євро-Реконструкція» приймали студентів аудиторів

В рамках проведення практичного навчального екологічного аудиту підприємств до ТОВ «Євро-Реконструкція», у супроводі викладачів екологічних аудиторів, завітали студенти Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління. Групу очолив професор Шматков Григорій Григорович.

Отримавши детальний інструктаж з поводження на території підприємства, студенти отримали каски і відправилися по цехам станції. Ведучий інженер станції, у ході екскурсії, надав вичерпну інформацію з історії підприємства, дав характеристику електричної та теплової потужності станції, зупинився на основному та допоміжному обладнанні. Група слухачів відвідала основні технологічні процеси, студенти мали можливість прослідкувати повний процес вироблення тепла та електричної енергії.

Ознайомившись з виробництвом екологічні аудитори відправилися до кабінету проведення інструктажу, де і отримали доступ до документів, які цікавлять справжніх аудиторів в ході роботи. Всі можливі дозволи, паспорти обладнання, результати досліджень були доступні для перегляду. В ході демонстрації документів еколог станції відповідала на питання студентів. В результаті чого розгорнулася неабияка дискусія.

По результатам візиту на станцію ТОВ «Євро-Реконструкція» студенти підготують екологічні аудити для подальшого захисту в Академії та отримання сертифікату державного екологічного аудитора!

Керівництво ТЕЦ дякує студентам за візит та дотримання правил поведінки в цехах підприємства!