На ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» триває реконструкція газоочисного обладнання: сучасний електрофільтр для котла ст. №7 (Фотозвіт)

На ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» триває реконструкція газоочисного обладнання: сучасний електрофільтр для котла ст. №7 (Фотозвіт)

Триває будівництво сучасного електрофільтру на котлі ст. №7. Даний електрофільтр дозволяє в десятки разів зменшити викиди в атмосферне повітря.
Загальна вартість будівництва становить 118  млн. грн. (Фотозвіт)

______________________________________________________________________________________________________

  На ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» проходить масштабна програма реконструкції газоочисного обладнання котлів станції, яка передбачає будівництво чотирьох сучасних електрофільтрів, після  встановлення сіркоочистки та азотоочистки.
  Наприкінці 2018 року на підприємстві збудовано та введено в експлуатацію перший з чотирьох таких електрофільтрів на котлі №6. Експлуатація електрофільтру дала змогу досягти концентрацію по викидам пилу на рівні 15-20 мг/м3, що у 80 разів менше попередніх показників і повністю відповідає європейським вимогам.
  Вся реконструкція газоочисного обладнання потребує значних капіталовкладень, підприємство реалізує її за рахунок «Інвестиційної програми», кошти якої схвалює та затверджує Національний регулятор (НКРЕКП).