Нагадуємо про необхідність своєчасної передачі показників квартирних лічильників теплової енергії та гарячої води

Нагадуємо про необхідність своєчасної передачі показників квартирних лічильників теплової енергії та гарячої води

Шановні споживачі!

Нагадуємо вам про необхідність своєчасної передачі показників квартирних засобів обліку теплової енергії та гарячої води до виконавця послуг.

Відповідно до умов пункту 7 Договору про надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення, показання квартирних засобів обліку щомісяця знімаються споживачами та надаються виконавцю.

Повідомляємо Вас, що у разі відсутності у виконавця показань квартирних засобів обліку, нарахування плати за надані послуги здійснюється за показаннями будинкового засобу обліку, а у разі його відсутності (несправності) за нормативами споживання. (пункти 11,12 Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення).

З метою недопущення виникнення спірних питань щодо нарахування плати за надані послуги, просимо вас щомісячно з 10-ГО ПО ОСТАННЄ ЧИСЛО МІСЯЦЯ забезпечувати надання показників квартирних засобів  обліку теплової енергії та гарячої води до виконавця послуг  ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

Передачу показників квартирних засобів обліку споживачі можуть здійснювати одним із зручних для них  способів, скориставшись:

  • Особистим кабінетом Споживача «Мій дім.Особистий кабінет», реєстрація в якому здійснюється за посиланням: https://md.tec4.kiev.ua/login;
  • Мобільним додатком Тelegram Bot, набравши в мобільному додатку Тelegram текст:  ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ;

Також передачу показників квартирних засобів  обліку теплової енергії та гарячої води з 10-го по останнє число місяця споживачі можуть здійснити за телефонами: (044) 292-02-57 та   (044) 292-02-13 в робочі,  а  також  вихідні дні (субота, неділя) з 09.00 год до 16.00 год.

                                             З повагою,  адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»