Не накопичуйте заборгованість! Нагадуємо про необхідність вчасно сплачувати за спожиті послуги

Не накопичуйте заборгованість! Нагадуємо про необхідність вчасно сплачувати за спожиті послуги

Шановні споживачі!

Повідомляємо Вас, що трудовий колектив ТОВ «Євро-Реконструкція» в надзвичайно складних погодних умовах забезпечує надійне та безперебійне теплопостачання до споживачів ввіреної зони теплопостачання Дарницького та Дніпровського районів міста Києва.

Звертаємось до Вас з проханням своєчасно (в термін до 25 лютого 2021р.) провести  оплату за надані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води і не допускати утворення заборгованості за надані послуги в подальшому.

Наголошуємо, що проведення своєчасних розрахунків за надані послуги є запорукою надійного теплопостачання споживачів.

Попереджаємо, що до споживачів, які мають прострочену заборгованість за надані послуги, Товариство змушене застосовувати заходи примусового стягнення боргу та штрафних санкцій шляхом відкриття судових та виконавчих проваджень, накладення арешту на рухоме та нерухоме майно боржників.

Наполегливо рекомендуємо Вам не доводити вирішення питань стягнення заборгованості за надані послуги до суду з подальшим накладенням арешту на майно боржників.

Додатково повідомляємо, що громадяни, які мають заборгованість за надані комунальні послуги, автоматично втрачають право на отримання субсидії та монетизованої пільги.

Сподіваємось на розуміння з Вашого боку!

З повагою, адміністрація ТОВ «Євро-Реконструкція»